11.02.2021

11.02.2021

Odvážným výstupem z "Lobositz" na "Lobosch" se pochlubili mladíci z nacionalistické družiny Dělnická mládež. Skupinka "mladých dělníků" má buňku v Mělníku, odkud vyráží na pestré výlety. V minulosti byli například v Kladně, kde je znechutil pohled na prodejny s kebabem, po Mělníku chodili s lékárničkou a hlídali město před nájezdy migrantů. Nyní se jejich návštěvy dočkaly i Lovosice a okolí.

"Ve dnech 23. 1. - 24. 1. 2021 pochodovala Dělnická mládež v Českém středohoří, kde se nachází stejnojmenná chráněná krajinná oblast. Této akce se zúčastnil také předseda Mladých nacionalistů Viktor Táborský. Jak je u nás zvykem, plánovaný výlet s přespáním v přírodě musí proběhnout za každého počasí. Nezastavilo nás ani totalitní nařízení vlastizrádné vlády ČR, která zakazuje pobyt venku mezi 21:00 - 5:00! V sobotu dopoledne jsme z Lovosic (Lobositz) vykročili po zelené turistické značce. Naším prvním cílem byla hora Lovoš (Lobosch, 570 m)," tak začíná zápis z výletu nácíčků. 

Ti dále popisují setkání s blátem, sněhem nebo mlhou. Pochválili také pěkný výhled z vrcholu Lovoše. Nezastavili se a po tom co si ze sněhu uvařili čaj a pokračovali na Ostrý, který samozřejmě označují starým německým názvem Wostrey. "Ukryti před vytrvalým sněžením jsme se zachumlali do slámy a spacáků. Sněžilo celou noc," tak uzavírá vyprávění o pestrém dni Martin Aubrech, vůdce mělnické Dělnické strany.